لیست مشاوران: مشاوره کسب و کار

شهرام موبد

شهرام موبد

بازاریابی و تبلیغات، رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال

امتیاز از 5

فارغ التحصیل MBA کسب و کار دیجیتال از دانشگاه تهران متخصص بازاریابی و تبلیغات، مشاور، پژوهشگر و منتور رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال با ۱۵ سال تجربه در صنعت بازاریابی و تبلیغات، می توانم به شما کمک کنم تا تجارت خود را از روش سنتی به رویکرد دیجیتال با صرفه جویی در هزینه و زمان هدایت کنید.

علی ملتی

علی ملتی

ایجاد و رشد و توسعه استارت آپ، سرمایه گذاری، کسب و کار دیجیتال

امتیاز از 5

دکترای اقتصاد و متخصص در سرمایه گذاری و اقتصاد کلان، 20 سال سابقه تدریس در دانشگاه، دارای مدرک MBA از دانشگاه تهران و متخصص در رشد و توسعه کسب و کار و استارت آپ های دیجیتالی؛ دارای مهارت در تحلیل و انتخاب سرمایه گذاری ها، تحلیل اقتصاد کلان و صنعت، کمک به طراحی مدل کسب و کار و طراحی ارزش پیشنهادی. یافتن راهکارهای مدیریتی برای حل چالشهای رشد و توسعه کسب و کارها و استارت آپ ها تا آمادگی آنها برای ارائه پیچ دک و جذب سرمایه. کمک و همفکری در توسعه کسب و کارهای سنتی و یافتن راهکارهای ممکن در ورود به دنیای دیجیتال.

فاطمه همتی

فاطمه همتی

مشاور مدیریت کسب و کار

امتیاز از 5

کارشناسی وکارشناس ارشد مالی، دارای مدرک MBA و DBA مدیریت کسب وکار. خوشحالم که در مدت زمان بیش از 8 سال مشاور وراهبری تخصصی به کارفرمایان، نقش سودمندی در توسعه و ارتقا سطح برند وسهم از بازار آنان داشته باشم. دغدغه من در خصوص ارائه اطلاعات به روز دنیا به صاحبان کسب وکارها به یک حساسیت تبدیل شده که برخود لازم می دانم باتوجه به شرایط سخت اقتصادی کسب وکارهای ایرانی در زمینه های مختلف به آن پایبند بمانم .

محمدرضا حاتمیان

محمدرضا حاتمیان

مشاور مدیریت

1 مشاوره موفق
امتیاز از 5

محمدرضا حاتمیان، مدیر عامل شرکت پیشگامان آسیا پی گاز (پیگاس) هستم؛ 13 سال سابقه مدیریت در زمینه بازرگانی تجهیزات ضدانفجار و ابزار دقیق در صنایع نفت و گاز، طراحی و تولید برخی محصولات، بخشی از تجربه ام در این سال‌ها بوده است. تحصیلاتم در رشته مهندسی متالورژی، بازاریابی دیجیتال، MBA و DBA مدیریت استراتژیک، Post-DBA آینده نگاری، کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد اقتصاد اسلامی بوده است. در حدود یک دهه گذشته در کنار کسب و کارهای مختلفی قرار گرفته و توانستم با ارائه مشاوره به آن‌ها کمک کنم.

هیچ کسب و کاری نیست که نیاز به مشاوره نداشته باشد، مشاوره کسب و کار برای همه بیزینس‌ها از خانگی و کوچک گرفته تا کسب و کارهای بزرگ یک امر ضروری است؛ مشاوره خوب می‌تواند مسیر کسب و کار شما را تعیین کند و در آینده چالش‌های پیش رو را کمتر کند.

اهمیت توجه به مشاوره کسب و کار

امروزه با پیچیده‌تر شدن کارها و زمینه‌های فعالیت، نمی‌توان از یک مدیر انتظار داشت «همه چیزدان» باشد، بلکه نیاز به افراد و مشاورانی است که در کنار او اهداف را شفاف، مسیر را تعیین و در چیدن استراتژی به مدیران کمک کنند.

چرا سایت مشاوره کسب و کار نورا؟

ما در نورا توانستیم با گزینش بهترین مشاوران کسب و کار، فضایی تخصصی فراهم آوریم تا مجموعه‌های مختلف بتوانند از توانمندی، تجربه و تخصص گروه مشاوران نورا بهترین بهره را ببرند. سایت مشاوره کسب و کار نورا محلی بر دو گروه است، هم کسانی که توانایی ارائه مشاوره دارند و هم کسانی که نیاز به مشاوره دارند.

اگر شما هم فکر می‌کنید می‌توانید در گروه مشاوران نورا قرار بگیرد، همین حالا با شماره‌های مندرج در قسمت تماس با ما، مشخصات خود را برای ما ارسال کنید.

مشاوره کسب و کار آنلاین با نورا

امروزه بسیاری از کسب و کارها به دلیل عدم پیش بینی دقیق مسیر پیش رو، دچار مشکلاتی می‌شوند که گاه جبران ناپذیر بوده و متاسفانه برخی از این کسب و کارها حتی به مرحله ورشکستگی می‌رسند، درحالی که می‌توان با کسانی که تجربه زیادی در این زمینه دارند مشورت کرد و چالش‌هایی که در آینده ممکن است ضررهای سختی به شما بزنند را شناسایی و برای آن‌ها راه حل داد این کاری است که مشاوران کسب و کار نورا می‌توانند برای شما انجام دهند.

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044