لیست مشاوران: مشاوره تخصصی

شهرام موبد

شهرام موبد

بازاریابی و تبلیغات، رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال

نمره از 5

فارغ التحصیل MBA کسب و کار دیجیتال از دانشگاه تهران متخصص بازاریابی و تبلیغات، مشاور، پژوهشگر و منتور رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال قبل از شروع هر گونه اقدام برای ورود به فضای مجازی ،هر کسب وکار کوچک، متوسط و بزرگ نیازمند داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال هدفمند و قدرتمند است. فضای مجازی مملو از اطلاعات و تبلیغات متفاوت است که در هر ثانیه میلیون ها داده از طریق میلیون ها انسان بارگذاری می شود و از سوی دیگر میلیون ها مخاطب در حال ارزیابی و انتخاب هستند. بنابر این با نداشتن یک نقشه راه از پیش تعیین شده ورود به عرصه دیجیتال کاری بیهوده است. و تنها انرژی، هزینه و زمان را از دست خواهید داد. در نهایت ، نتیجه شکست، سرخوردگی و پشیمانی از انجام کار است. اما راه حل دیگری برای موفقیت حضور در دنیای مجازی وجود دارد. هدفمند وارد شوید و با هزینه ای اندک آینده کسب وکار دیجیتال خود را با مشاوره از متخصصینی که در این زمینه تجربه و دانش کافی دارند، بسازید. با ۱۵ سال تجربه در صنعت بازاریابی و تبلیغات، می توانم به شما کمک کنم تا تجارت خود را از روش سنتی به رویکرد دیجیتال با صرفه جویی در هزینه و زمان هدایت کنید. خدمات مشاوره من شامل طراحی و پیاده سازی استراتژی بازاریابی ، طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی بر اساس استراتژی بازاریابی ، تولید محتوای ویدئویی برای شبکه های اجتماعی، نوشتن متن های تبلیغاتی در جملاتی کوتاه و تاثیر گذار (کپی رایتر) ، مشاوره در انتخاب رسانه تبلیغاتی، تدوین استراتژی تبلیغاتی بر اساس زمان، بودجه و نوع محصول یا سرویس ، تدوین استراتژی همسان سازی تبلیغات با استراتژی بازاریابی ، تدوین استراتژی تبلیغات مجازی (سئو، گوگل ادز، خبر سازی) ، تهیه کننده و کارگردان فیلم های تبلیغاتی صنعتی برای معرفی ، تهیه کننده و کارگردان تیزرهای تبلیغاتی TV Commercial، مشاور پرسونال برندینگ ، مشاور در ساخت فیلم های تبلیغاتی با حداقل بودجه و زمان می باشد

مهندس حسین سماواتیان

مهندس حسین سماواتیان

مهندس شیمی

نمره از 5

مهندس شیمی با بیش از 40 سال سابقه در مشاوره، تولید و تجارت مواد شیمیایی، افزودنیهای شیمیایی بخصوص در صنعت رنگ و رزین. موسس شرکت فابریتکس؛ اولین بانک اطلاعات مواد شیمیایی و گیاهی ایران از سال 1361. از افتخارات وی، اخذ تاییدیه کتبی از اهم مراکز علمی و دانشگاهی ، برگزاری همایش های ملی مرتبط ، حصول اولین نرم افزار صنایع شیمیایی ، ترجمه دیکشنری Condansed Chemical ، ارائه خدمات پیوسته به جامعه مهندسین ، دانشجویان ، اساتید، محققین، مخترعین ، تدوین طرح های توجیهی ساخت و ساز و ارائه خدمات فنی به مجموعه صنایع نفت ، پتروشیمی ، صنعت ساختمان ، نساجی ، رنگ سازی ، چسب سازی ، چرم سازی ، لاستیک ، پلاستیک ، متالوژی ، شیشه و سرامیک ، عکاسی ، آرایشی و بهداشتی ، دارویی ، صابون سازی ، کشاورزی ، کاغذ و سلولز ، رزین سازی و پلیمر ، صنعت تغذیه و خوراک ، دفع آفات و سموم ، صنایع تصفیه ، صنعت آبکاری ، پلیش و ... می باشد. خدمات مشاوره ای ایشان شامل رفع ایرادات در تولید محصول، نمونه سازی، انبوه سازی، تجهیز آزمایشگاه و خط تولید و ارائه طرح توجیهی فنی تولید مواد شیمیایی می باشد.

علی ملتی

علی ملتی

ایجاد و رشد و توسعه استارتاپ ها، سرمایه گذاری

نمره از 5

دکترای اقتصاد و متخصص در سرمایه گذاری و اقتصاد کلان، 20 سال سابقه تدریس در دانشگاه، دارای مدرک MBA از دانشگاه تهران و متخصص در رشد و توسعه استارتاپ های دیجیتالی؛ دارای مهارت در تحلیل و انتخاب سرمایه گذاری ها، تحلیل اقتصاد کلان و صنعت، کمک به طراحی مدل کسب و کار و طراحی ارزش پیشنهادی. یافتن راهکارهای مدیریتی برای حل چالشهای رشد و توسعه کسب و کارها و استارتاپ ها تا آمادگی آنها برای ارائه پیچ دک و جذب سرمایه. کمک و همفکری در توسعه کسب و کارهای سنتی و یافتن راهکارهای ممکن در ورود به دنیای دیجیتال.

ایمان رستگار مقدم

ایمان رستگار مقدم

مشاور استارت آپ، سرمایه گذاری و حاکمیت شرکتی

نمره از 5

ایمان رستگار مقدم هستم، متخصص در مدیریت دانش، مسئولیت اجتماعی و ممیزی طرح های کسب و کار. از سال 1385 در فضای اجرایی کسب و کارهای بخش خصوصی و نهادهای دولتی مشغول به کار بوده ام که لیست آنها خارج از حوصله این شرح می باشد اما مدیریت اجرایی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، مدیر عاملی شرکت پیشگام علم و فناوری سرآمد، موسس و مدیرعامل مرکز نوآوری و شتابدهی ایرواین جزو کوچکی از آنها است. مهارت های شخصی اینجانب در زمینه منتوری و کوچینگ، مشاوره منابع انسانی و ساختار سازمانی، مدیریت دانش و مستندسازی، روابط عمومی، مدیریت پروژه، بازاریابی و نگارش طرح های کسب و کار می باشد. از میان این مهارت ها ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه دانش بنیان کردن شرکت ها و مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی مورد توجه و تمرکز ویژه اینجانب است.

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044