لیست مشاوران: مشاوره منابع انسانی

نیما رحمانی

نیما رحمانی

مشاور مدیریت سرمایه انسانی و مدیریت استراتژیک بازاریابی

امتیاز از 5

دانش آموخته دکتری مدیریت استراتژیک، کارشناس ارشد مدیریت مالی، مدیر راهبردی فروش و بازاریایی، مدیر ارشد منابع انسانی سازمان دولتی، مدیر ارشد استراتژی و توسعه کسب و کار، مدرس مرکز آموزش مدیریت دولتی و جهاد دانشگاهی، محقق و پژوهشگر و مولف کتاب، مشاور تخصصی کلینیک‌های کسب و کار مراکز رشد، منتور شتابدهنده‌های پارک علم و فناوری ارائه مشاوره تخصصی در حوزه مدیریت سرمایه انسانی؛ مدیریت استراتژیک بازاریابی؛ مدیریت راهبردی فروش برای محصولات صنعتی؛ توسعه شایستگی‌های مدیران ارشد، مشاوره در زمینه بیمه

رضا پهلوان

رضا پهلوان

منابع انسانی

امتیاز از 5

مدیریت منابع انسانی، موضوعی است که هر فردی که وارد حوزه شرکت‌داری شده، به اهمیت و ضرورت آن پی برده است. شرکت‌هایی که تعداد سرمایه‌های انسانی‌شان زیاد است، با استقرار یک واحد منابع انسانی متشکل از افراد با تخصص‌های مختلف، به این نیازشان پاسخ می‌دهند. اما برای شرکت‌های کوچک و متوسط، استقرار واحد منابع انسانی صرفه مالی و فرآیندی ندارد و به همین دلیل، به دست آوردن اطلاعات مربوط به این موضوع برای مدیرعامل این شرکت‌ها ضرورتی انکارناپذیر است. من کارشناسی و کارشناسی ارشد را مدیریت بازرگانی و بازاریابی خوانده‌ام و دکتری مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی دارم. اگر در مدیریت شرکت خود در برهه‌ای هستید که سیستم جبران خدمات درگیری ذهنی زیادی از شما گرفته و یا به یک فرآیند استخدام دقیق و بهینه فکر می‌کنید، احتمالا بتوانم راهنمایی‌های خوبی به شما ارائه کنم. مهم‌ترین متغیر در این موضوعات یک فرآیند کارا و اثربخش است که من تجربه استقرار موفق این فرآیندها را دارم.

محمد صفرپور سیبنی

محمد صفرپور سیبنی

ارشد مدیریت منابع انسانی

امتیاز از 5

مهندس برق قدرت و دکتری استراتژی دارای مدارک کارشناس برق قدرت، MBA مدیریت منابع انسانی DBA Strategy و Post DBA (future) 40 سال سابقه کار اجرایی، مدیریتی و آموزشی و کارگاهی در: ـ صنایع ماشین سازی و تولید قطعات و مجموعه خودرو ـ صنایع برق و الکترونیک، الکتروموتور، ژنراتور، ترانسفورماتور، تابلو برق و پکیج های الکترونیک ـ صنایع نساجی و تدوین استراتژی برای توسعه آن جهت تبدیل صنعت از زیان دهی به سوددهی ـ مشاوره به سازمان های خصوصی و دولتی چالش‌ها، مشکلات، شکست‌ها و موفقیت‌های زیادی را تجربه کرده‌ام. نتیجه همه آن‌ها باور دستیابی به اهداف مطلوب بوده است. این را باور کرده‌ام که هرچه بخواهیم می‌شود. لازمه‌اش اراده، همت و پشتکار است. اکنون با داشتن مهارت‌های فنی در طراحی، ساخت و اتوماسیون، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک و آینده‌نگری در سه مورد به عنوان مشاور در خدمت شما هستم. 1- مدیریت فنی و اجرای سیستم: سازمان، کسب و کار و زنجیره تولید پویش می‌کنیم (اسکن) گلوگاه‌ها، اتلاف‌ها را شناسایی کرده و با راهبردهای مناسب آن‌ها را حذف یا اصلاح می‌کنیم و در نتیجه به بهره‌وری مطلوب می‌رسیم. 2- مدیریت منابع انسانی: متناسب با اندازه و بزرگی سازمان ساختار مناسب داشتن، جذب و تربیت منابع انسانی با ارزیابی مدل‌های ذهنی و جایگزینی درست برنامه‌های آموزشی و ارزیابی مداوم، همواره سازمانی کارآمد، چابک و خلاق خواهیم داشت. 3- مدیریت استراتژیک: پویش (اسکن) محیط داخلی و خارجی سازمان، تحلیل و دسته‌بندی آن و شناخت و درک وضعیت موجود سازمان، تعریف چشم انداز مطلوب، تدوین استراتژی (نقشه راه) با راهبردهای لازم، سیستم نظارت زمانبندی شده و اصلاح و تکمیل راهبردها در اجرا، موجب توسعه سازمان از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب خواهد شد و در نتیجه به توسعه پایدار خواهد رسید.

یونس  بنیادبیگی

یونس بنیادبیگی

روابط کاری و مسائل مرتبط با اداره کار و بیمه

امتیاز از 5

مشاور امور اداری و انبارداری کارشناس منابع انسانی با بیش از ۱۰ سال تجربه در حوزه منابع انسانی در شرکت های خصوصی و دولتی؛ مسلط به امور جذب و استخدام، امور رفاهی پرسنل، محاسبه کارکرد و حقوق پرسنل و تنظیم قراردادهای کار و امور بیمه. توانمند در طراحی و تهیه سریع انواع فرم ها و نامه های اداری، قدرتمند در تنظیم استراتژی نظام منابع انسانی و پیاده سازی روش های مناسب آموزش پرسنل و پایش دایمی کارکنان از طریق طراحی آزمون های متنوع. مهارتها : اصول و فنون مذاکره، متقاعد سازی، انتخاب روش مناسب آموزش نیروهای انسانی، حل مساله و تصمیم گیری، سخن ورزی، تجزیه و تحلیل سیستم نظارت و بازرسی دوره ها، آشنایی و تسلط کامل بر قوانین کار و تامین اجتماعی ، تسلط کامل بر سیستم اتوماسیون اداری و نامه نگاری و کار با نرم افزارهای آفیس (وورد و اکسل) و چارتهای سازمانی.

ابریشم رشیدزاده

ابریشم رشیدزاده

مشاور منابع انسانی

امتیاز از 5

دکتری مدیریت منابع انسانی، عضو هیات علمی دانشگاه، مدرس دوره های آموزشی سازمانی و مترجم کتب مدیریت، مشاور منابع انسانی با تمرکز بر آموزش و توسعه کارکنان و آسیب شناسی فرایندهای سازمانی، دارای سابقه همکاری با شرکتهای داده ورزی فرادیس البرز، ایران خودرو، گروه مالی گردشگری و ...

منابع انسانی و مدیریت آن یکی از وظایف مهم و البته نسبتا سخت در سازمان‌ها است، به همین دلیل استفاده از مشاوره منابع انسانی برای هر سازمانی که تعدادی کارمند دارد مهم است. منابع انسانی هر سازمانی از جمله دارایی‌های ارزشمند آن سازمان است، چون رشد و توسعه سازمان، موسسه یا شرکت شما، به همین منابع بستگی دارد. در حال حاضر خیلی از شرکت‌ها از خدمات مشاوره مدیریت منابع انسانی بهره می‌برند. در ادامه بیشتر درباره مشاور منابع انسانی و خدماتی که ما در این زمینه ارائه می‌کنیم توضیح خواهیم داد.

اهمیت مشاور منابع انسانی (Human resources consulting)

خوشبختانه در کشور ما با گسترش استارتاپ‌ها و به روز شدن شرکت‌ها، استفاده از مشاوره منابع انسانی بیشتر در بین مدیران جا افتاده است؛ اما شاید هنوز، آنچنان که باید و شاید، به اهمیت آن پی نبرده‌ایم. واقعیت این است که هر مجموعه‌ای [حتی کوچک] نیازمند استفاده از خدمات یک مشاور منابع انسانی است.

سازمان، شرکت، موسسه یا حتی دفتر یا مغازه شما هم که تعدادی کارمند در آن مشغول به کار هستند، باید از مشاوره منابع انسانی استفاده کنند.

در یک تعریف کلی باید گفت مشاور منابع انسانی به شما کمک می‌کند تا با بهینه‌ترین هزینه، بهینه‌ترین کارایی در سازمان رخ دهد و اگر چنین چیزی اتفاق بیافتد، راندمان آن مجموعه دو چندان خواهد شد.

در تعریفی گفته می‌شود مدیران موفق، مدیرانی هستند که می‌توانند بین 20 تا 30 درصد از پتانسیل منابع انسانی خود استفاده کنند؛ اما آیا این مقدار کافی است؟ قطعا خیر؛ در ادامه همین نکته تاکید می‌شود، مدیرانی تاثیرگذار هستند که بیش از 80 درصد از پتانسیل منابع انسانی خود بهره می‌برند.

با یک حساب و کتاب سرانگشتی، یک مجموعه می‌تواند 1 نفر نیرو با بهره‌وری 90 درصدی داشته باشد در عوض مجموعه‌ی دیگر، 5 نیرو با بهره‌وری 20 درصد؛ کدام بهتر است؟

حتما شما هم تایید می‌کنید که حقوق 5 نفر نیرو با یک نفر قابل مقایسه نیست. مشاور منابع انسانی کمک می‌کند، این بهره‌وری، بهینه شود.

در مشاوره مدیریت منابع انسانی چه خدماتی ارائه می‌شود؟

با کمک گرفتن از خدمات مشاوره مدیریت منابع انسانی قرار است چه تاجی به سر سازمان ما زده شود که تا بحال انجام نشده؟ برای روشن شدن موضوع چند مورد از موضوعاتی که یک مشاور منابع انسانی با بررسی آن‌ها، موجب بهره‌وری خواهد شد را بررسی می‌کنیم:

  • ایجاد فرآیند برای استخدام کارمندان و نیازسنجی برای گرفتن نیروهای جدید
  • بررسی معیارهای مهم سازمان برای گرفتن نیرو
  • مشاوره منابع انسانی بین ارزش‌ها، اهداف و ماموریت‌های یک سازمان با کارمندان ارتباط برقرار می‌کند.
  • مشاور منابع انسانی به بالا بردن بهره‌وری کارمندان و در نتیجه بهره‌وری سازمان کمک می‌کند.
  • با مشاوره مدیریت منابع انسانی، می‌توانید برای بالا بردن انگیزه کارمندان در سازمان برنامه ریزی کنید.
  • یک مشاور منابع انسانی کمک می‌کند علاوه بر سازمان، در کارمندان نیز احساس رضایت ایجاد شود.

چرا مشاوره مدیریت منابع انسانی نورا؟

مشاوره در حوزه منابع انسانی یکی از سخت‌ترین کارها است، چراکه شما با تمام نیروی انسانی در یک مجموعه سروکار دارید نه با یک مدیر یا بخشی از نیروها.

گروه مشاوره مدیریت نورا به منظور کاهش هزینه‌های شرکت‌ها، تنی چند از بهترین مشاوران منابع انسانی را گردهم آورده تا شما بتوانید از خدمات این کارشناسان استفاده کنید.

این نکته را فراموش نکنید که برای تقویت جایگاه پیروی از قانون، بالا بردن بهره وری و بهبود کیفیت زندگی شغلی، استفاده از تجربیات مشاور منابع انسانی می‌تواند راهگشای شما باشد. برای تعیین وقت مشاوره منابع انسانی و برگزاری جلسه مشاوره مدیریت منابع انسانی می‌توانید از بین کارشناسان یکی را انتخاب کرده تا تاریخ و ساعت جلسه برای شما تعیین شود.

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044