ارائه خدمات مشاوره ای یکی از ارکان مأموریت گروه مشاوره مدیریت نورا می باشد که با بهره‌گیری از متخصصان و مشاوران خبره کشور و با استفاده از ابزارهای مدیریتی نوآورانه همچون نرم‌افزار داشبورد مدیریتی نورا خدمات گسترده و بروزی را به رهبران و مدیران کسب و کارها ارائه می دهد.

خدمات مشاوره ای ما در سطح عمومی و تخصصی ارائه می گردد. منظور از مشاوره عمومی خدمات مشاوره ای در سطح مدیریت سازمانها و کسب و کارها است و شاخه هایی همچون بازاریابی، استراتژی و یا مالی را در بر می گیرد. مشاوره های تخصصی شامل مشاوره های فنی و تکنولوژیک در حوزه صنعتی خاص می شود و شاخه هایی همچون انرژی، آب و یا سلامت را دربر می گیرد.

گروه مشاوران نورا نقش خود را به عنوان سکویی در جهت ارتباط کسب و کارها و صنایع با مشاورین با تجربه و متخصص در گوشه و کنار کشور تعریف می کند. در این مدل بنگاهِ نیازمند به خدمات مشاوره ای پس از تخمین زمان مورد نیاز مشاوره، به پیج مشاوران نورا رجوع کرده و پس از سرمایه گذاری در دریافت تجارب فنی و مدیریتیِ مشاوران، برای دریافت مشاوره اعلام نیاز می کند. گروه مشاوران نورا اطلاعات تماس مشاور را متعاقباً به شرکت اعلام کرده تا با هماهنگی قبلی با وی تماس بگیرد.

در صورت نیاز به حضور مشاور در محل بنگاه و اجرای پروژه ای خاص، مراتب طی هماهنگی با گروه مشاوران نورا پس از برآورد هزینه های سرمایه گذاری در اجرای پروژه مشاوره ای، طی قرارداد جدیدی بین بنگاه و گروه مشاوران نورا بطور جداگانه اقدام خواهد گردید.

در صورتی که به عنوان مشاور قصد همکاری با گروه مشاوران نورا را دارید از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044