لیست مشاوران: مشاوره مالی و سرمایه گذاری

مهدی علینژاد

مهدی علینژاد

مشاوره مالی، مشاوره و کوچ کسب و کار

امتیاز از 5

مهدی علینژاد هستم، مشاور مالی وبیزینس کوچ. در زمینه های محاسبه وارزیابی قیمت تمام شده محصولات و خدمات و نیز عارضه یابی مالی و کسب وکار، مشکلات کسب وکار و همچنین در حوزه حسابرسی داخلی و نظارت مالی درخدمتتان خواهم بود.

علی ملتی

علی ملتی

ایجاد و رشد و توسعه استارت آپ، سرمایه گذاری، کسب و کار دیجیتال

امتیاز از 5

دکترای اقتصاد و متخصص در سرمایه گذاری و اقتصاد کلان، 20 سال سابقه تدریس در دانشگاه، دارای مدرک MBA از دانشگاه تهران و متخصص در رشد و توسعه کسب و کار و استارت آپ های دیجیتالی؛ دارای مهارت در تحلیل و انتخاب سرمایه گذاری ها، تحلیل اقتصاد کلان و صنعت، کمک به طراحی مدل کسب و کار و طراحی ارزش پیشنهادی. یافتن راهکارهای مدیریتی برای حل چالشهای رشد و توسعه کسب و کارها و استارت آپ ها تا آمادگی آنها برای ارائه پیچ دک و جذب سرمایه. کمک و همفکری در توسعه کسب و کارهای سنتی و یافتن راهکارهای ممکن در ورود به دنیای دیجیتال.

کیوان آقایانی

کیوان آقایانی

مشاور مالیاتی و مالی

امتیاز از 5

من کیوان آقایانی دارای مدرک دکترای حسابداری از دانشگاه کرلا هندوستان و عضو انجمن حسابداران ایران و هندوستان هستم. توانایی های من شامل موارد زیر می باشد: مسلط بر استانداردهای حسابداری و حسابرسی، مسلط بر قوانین کار و امور اجتماعی، مسلط بر قوانین مالیات مستقیم، مسلط بر پرکردن و نوشتم اظهار نامه مالیاتی، آشنایی بر قوانین تامین اجتماعی و بیمه، آشنایی بر قوانین و تجارت داخلی و بین المللی، اشراف بر قوانین ایران و منطقه، اشراف بر مسائل مالی اداری ایران، اشراف بر قوانین تجارت، کمک به تامین مالی، تعیین خط مشی تامین مالی و راهای کسب درآمد، تقویت سیستم کنترلهای داخلی مالی.

امين گرجي زاده

امين گرجي زاده

مشاور كسب و كار و مشاور مالی

1 مشاوره موفق
امتیاز از 5

داراي ٢٨سال سابقه مديريت مالي در شركتهاي آپرين پرس، پارس آنلاين، ترنس اينوست ، اشنايدر الكتريك و مدير دپارتمان قيمت تمام شده در شركت رنو پارس همچنين مدير مالي بنياد فرهنگي البرز بوده ام. كارهاي مشاوره در زمينه قيمت تمام شده در شركت فراديد اطلس ،شركت محسن و گروه مدلل داشته ام. تحصيلاتم ليسانس حسابداري دانشگاه آزاد اسلامي و كارشناس ارشد مديريت كسب و كار همچنين دكترا مديريت كسب و كار در موسسه ماهان مي باشد.

حامد اسلامی

حامد اسلامی

مشاور مالیاتی

2 مشاوره موفق
امتیاز از 5

با بیش از 15 سال سابقه کار در شرکتهای مختلف بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری و تولیدی در حوزه مالی و مالیاتی. فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد در مقطع لیسانس و فوق لیسانس مدیریت اجرایی از دانشگاه استانبول. در حال حاضر دانشجوی ارشد حسابداری. هم اکنون مشاوره مالی و مالیاتی شرکتهای بازرگانی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی. شرکت واردات و صادراتی. شرکت بازرگانی و تولیدی مواد شیمیایی صنعتی.

محمدرضا حاتمیان

محمدرضا حاتمیان

مشاور مدیریت

1 مشاوره موفق
امتیاز از 5

محمدرضا حاتمیان، مدیر عامل شرکت پیشگامان آسیا پی گاز (پیگاس) هستم؛ 13 سال سابقه مدیریت در زمینه بازرگانی تجهیزات ضدانفجار و ابزار دقیق در صنایع نفت و گاز، طراحی و تولید برخی محصولات، بخشی از تجربه ام در این سال‌ها بوده است. تحصیلاتم در رشته مهندسی متالورژی، بازاریابی دیجیتال، MBA و DBA مدیریت استراتژیک، Post-DBA آینده نگاری، کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد اقتصاد اسلامی بوده است. در حدود یک دهه گذشته در کنار کسب و کارهای مختلفی قرار گرفته و توانستم با ارائه مشاوره به آن‌ها کمک کنم.

می‌دانید چه زمانی می‌توان بهترین تصمیمات را برای سازمان گرفت؟ می‌دانید مشاوره مالی چقدر می‌تواند در کسب اطلاعات مالی دقیق به شما کمک کند؟ می‌دانید چه زمانی می‌توان برنامه‌ریزی درستی برای بودجه شرکت، سازمان یا شخص خود داشته باشید؟ این سوالات را یک مشاور مالی خوب می‌تواند به شما پاسخ دهد. شما در نورا می‌توانید از خدمات مشاوره مالی آنلاین استفاده کنید.

مشاوره مالی چیست؟

استفاده از خدمات مشاوره مالی در سازمان‌ها و از سوی مدیران، دقیقا مانند مراجعه به یک پزشک برای تشخیص علت ایجاد بیماری در بدن است. یک مشاور مالی خوب با تحلیل و بررسی دقیق سازمان شما، کاستی‌ها را پیدا کرده و اطلاعات مفیدی در اختیارتان خواهد گذاشت تا بتوانید بهترین تصمیمات را در درست‌ترین زمان بگیرید.

مشاوره مالی از سوی فردی متخصص که شم اقتصادی و مالی بالایی دارد ارائه می‌شود؛ توجه به یک نکته در همین ابتدا ضروری است و آن هم اینکه، بسیاری از سازمان‌ها دارای مدیران متخصصی هستند که از اتفاقات و رویدادهای مالی آگاه بوده و می‌توانند آن‌ها را تحلیل کنند؛ اتفاقا این افراد بیشتر ارزش و اهمیت خدمات مشاوره مالی را درک کرده و همواره از افراد متخصص برای پیشبرد اهداف سازمان کمک می‌گیرند.

بنابراین این باور غلط که مشاور مالی فقط می‌تواند یاری دهنده کسانی باشد که تجربه و تخصصی در این زمینه ندارند را باید تصحیح کرد و گفت «هر فرد، سازمان و شرکت فعالی که در پی کسب سود از طریق برنامه ریزی، اجرا و کنترل جریان نقدینگی است، می‌تواند از مشاوره مالی بهره بگیرد.»

مشاور مالی و وظایف آن

هر فردی که در زمینه مشاور مالی فعالیت می‌کند علاوه بر تخصص و طی کردن فرآیندهای آکادمیک، باید از تجربه کافی در زمینه‌های مالی نیز برخوردار بوده و بتواند از عهده برخی وظایف از جمله موارد زیر بر آید:

  • توانایی در ارائه مشاوره برای سرمایه گذاری‌های برگشت پذیر
  • توانمندی در ارائه گزارش‌های حسابداری در بازه‌های زمانی مختلف
  • توانایی در ارائه برنامه مالی مناسب برای عدم اعمال جرائم مالیاتی
  • امکان مشاوره مالی در زمینه فعالیت اصلی سازمان
  • ارائه خدمات مشاوره مالی به سازمان برای حذف هزینه‌های نالازم
  • توانایی ارائه گزارش‌های مالی برای مدیران شرکت با استفاده از نرم افزارهای تحلیلی

چه زمانی باید از خدمات مشاوره مالی استفاده کنیم؟

شما یا برای شخص خودتان از خدمات مشاوره مالی استفاده می‌کنید یا برای سازمان. فرض کنید خودتان برخی تصمیمات مالی برای آینده دارید. مثلا می‌خواهید یک زمین بخرید، در یک بازار مالی سرمایه گذاری کنید یا حتی برعکس، یک دارایی خود را بفروشید و غیره.

برای همه این‌ها مطمئن باشید اگر از مشاوره یک مشاور مالی متخصص بهره مند شوید، ضرر نخواهید کرد، حتی اگر خودتان متخصص باشید.

جالب است که مجله forbes در همین رابطه 5 روش انتخاب یک مشاوره مالی را برشمرده است که در آن به نکات جالبی اشاره شده است.

یک مشاور مالی خوب در کنار شما است تا موضوعات مورد نیاز شما را بررسی کند و به شما بگوید چه زمانی باید بخرید، چه زمانی باید بفروشید، چه زمانی پس انداز کند، چه زمانی آغاز به سرمایه گذاری کنید و از چه مسیرهایی این کار را انجام دهید.

یک مشاور مالی نه تنها از بازارهای مالی آگاه است بلکه در قوانین بیمه و مالیات، حقوق و دستمزد، اصول حسابداری و غیره نیز تخصص دارد و می‌تواند یاری دهنده شما و سازمان‌تان باشد.

چند نوع مشاور مالی داریم؟

افرادی که در زمینه مشاوره مالی فعالیت می‌کنند در دو دسته بندی کلی قرار می‌گیرند:

  1. مشاوران مالی با یک تخصص ویژه
  2. مشاوران مالی مستقل

ویژگی‌ها و وظایف مشاور مالی با تخصصی ویژه

این مشاوران با توجه به تخصصی که دارند، می‌توانند در مورد برخی محصولات یا خدمات خاص به شما کمک کنند؛ چرا که تنها در همان زمینه تخصص دارند. به عنوان مثال مشاوره مالی در زمینه محصولات صنعتی پالایشگاهی.

این افراد با توجه به تخصصی که دارند می‌توانند اطلاعات بسیاری دقیق و خوبی به شما ارائه دهند تا تصمیمات درستی بگیرید.

ویژگی‌ها و وظایف مشاور مالی مستقل

این افراد بیشتر از خصوصیات مارکتینگی برخوردار بوده و می‌توانند درباره بسیاری از محصولات و خدمات به ارائه مشاوره بپردازند.

بهترین حالت این است که شما هم از مشاوران مستقل و هم از مشاوران متخصص استفاده کرده و از تخصص آن‌ها بهره‌مند شوید.

چرا مشاوره مالی نورا؟

شما با استفاده از خدمات مشاوره مالی نورا از تخصص افرادی با تجربه برخوردار خواهید بود که سال‌ها در زمینه کاری شما فعالیت اجرایی کرده‌اند! بنابراین با چَم و خَم کسب و کار شما آشنا بوده و به زیر و بم آن آشنا هستند.

علاوه بر این شما در نورا، به یک داشبورد مدیریتی دسترسی خواهید یافت که بر پایه جریان نقدینگی طراحی شده و به راحتی می‌توانید با استفاده از این نرم افزار اطلاعات مالی دقیقی از وضعیت آینده بیزنس خود کسب کنید. این ویژگی منحصر به فرد مشاوره مالی نورا است که در ایران برای نخستین بار صورت می‌گیرد.

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044