چند کلمه

درباره ما

تولد نورا از یک ایده و نیاز

تاریخچه‌ای از نرم افزار داشبورد مدیریتی نورا

فعاليت‌های مشاوره‌ای گروه مشاوره نورا از سال 1392 و پس از سال‌ها تجربه در زمینه بازرگانی و كارآفرينی در حوزه‌هاي مختلف شروع شد. در تمامی مراحل كار همواره نيازی احساس می‌شد و آن نیاز بر این تصور شکل گرفته بود که چه خوب بود اگر می‌توانستيم همه برنامه‌ها و طرح‌هاي آينده را در محور زمان و در پي يكديگر می‌دیدیم تا بتوانيم برنامه‌ها را بهينه کرده و مشكلات را پيشاپیش مرتفع كنيم و برای اقدامات توسعه‌ای، دلايل عقلی و منطقی داشته باشيم.

طراحی طرح تداوم کسب و کارها در طول 2 سال

حال خود را درگير علوم مديريت كرديم. هر چه پيش رفتيم بيشتر ديديم كه علوم مختلف تلاش می‌كنند تا آينده را برای بشر ترسيم و تصوير كنند و هر كدام در بخشی موفق هستند. ما بدنبال آن بوديم كه برای كسب و كارهای كوچك نسخه‌ای در بياوريم تا از اين بی‌برنامگی رهایی يابند و آنجا بود كه طی حدود 2 سال اركان طرح تداوم كسب و كارها طراحي گرديد.

نورا یک نرم افزار بوده و با صرف داشتن يك داشبورد مديريتی نمي‌توانيم موجب موفقيت شويم، به همین دلیل اركان طرح تداوم كسب و كار با يك داشبورد مديريت آنلاين تركيب شدند تا از این ترکیب، بتوانیم شاهد موفقیت بنگاه‌ها و کسب و کارها شویم.

آينده پژوهی، مديريت استراتژيك، مديريت مالی و داده كاوي علومی بودند كه رد پايی در مديريت بنگاه داشتند ولی هر كدام از اين چاشنیها به اندازه‌ای مناسب بايد استفاده می‌شدند تا كام ما را شيرين كنند. از طرف ديگر وظايف و پروژه‌های ميان رشته‌ای، بخش اعظم درگيری امروز بشر است و اتفاقا در حال حاضر رقابت، در تركيب علوم مختلف و فعاليت‌های ميان رشته‌ای است و ما اين راه سخت را به توفيق و نصرت الهی پيموديم.

سریع با شما تماس خواهیم گرفت

درخواست مشاوره رایگان

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044