با crm نورا، در اوج سادگی سازمان را مدیریت کند

نرم افزار CRM نورا

CRM نورا؛ سریع، ساده و آسان​

نرم افزار crm یکی از کار راه‌اندازترین نرم افزارهایی است که هر کسب و کاری که سر و سامانی داشته باشد، حتما از آن استفاده می‌کند.

با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (customer relationship management) خیلی از کارها روی نظم و روال خواهد افتاد، برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • ثبت ارتباطات و سرنخ‌ها
  • ثبت منظم پیگیری‌ها
  • پیگیری مجدد ارتباطات قبلی
  • بهینه سازی نرخ فروش

ویژگی متفاوت CRM نورا​

نرم افزارهای ارتباط با مشتریانی که در ایران وجود دارد، همگی یک ویژگی مشترک دارند و آن هم تو در تو بودن و پیچیدگی آن‌ها است که شاید برای کسانی که خیلی حوصله پیچیدگی را ندارند مناسب نباشد. پس اگر شما هم به دنبال پیدا کردن یک نرم افزار crm ساده با کارایی بالا هستید، نورا بهترین گزینه شما است.

یه خبر خوب...!

crm نورا اصلا پیچیده نیست، بلکه خیلی ساده شما را می‌برد سر اصل مطلب! یاد گرفتن رابط کاربری آن بسیار راحت است؛ و در عین سادگی، هرآنچه که نیاز ضروری کسب و کار شما است را در آن گنجاندیم. به راحتی سرنخ‌ها و ارتباطات را ثبت کنید، برای آن‌ها تاریخ پیگیری تعیین کنید و ماژول‌هایی که در اختیار دارید، ارتباطات خود را با مشتریان مدیریت کنید.

نحوه خرید crm نورا

crm ما بخشی از داشبورد مدیریتی نورا است، بنابراین امکان خرید crm به صورت مجزا وجود ندارد و برای استفاده از آن، باید نرم افزار جریان نقدینگی نورا را تهیه کنید.

این نرم افزار برای نخستین بار در ایران طراحی و تولید شده و کاملا با نیازهای کسب و کارهای داخلی، بومی سازی شده است. شما با استفاده از نرم افزار جریان نقدینگی، می‌توانید علاوه بر برنامه‌ریزی برای آینده، پروژه‌های خود را مدیریت کرده و نمودارهای مختلفی از وضعیت آینده سازمان در دست داشته باشید.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباطات با مشتریان نورا

مدیریت سرنخ‌ها و ارتباطات
مدیریت فروش و نظارت بر آن
جمع‌آوری داده‌ها و تحلیل آن‌ها
مدیریت تسک‌های کارمندان

برخی از مشتریان ما

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044