لیست مشاوران: مشاوره مالیاتی

کیوان آقایانی

کیوان آقایانی

مشاور مالیاتی و مالی

امتیاز از 5

من کیوان آقایانی دارای مدرک دکترای حسابداری از دانشگاه کرلا هندوستان و عضو انجمن حسابداران ایران و هندوستان هستم. توانایی های من شامل موارد زیر می باشد: مسلط بر استانداردهای حسابداری و حسابرسی، مسلط بر قوانین کار و امور اجتماعی، مسلط بر قوانین مالیات مستقیم، مسلط بر پرکردن و نوشتم اظهار نامه مالیاتی، آشنایی بر قوانین تامین اجتماعی و بیمه، آشنایی بر قوانین و تجارت داخلی و بین المللی، اشراف بر قوانین ایران و منطقه، اشراف بر مسائل مالی اداری ایران، اشراف بر قوانین تجارت، کمک به تامین مالی، تعیین خط مشی تامین مالی و راهای کسب درآمد، تقویت سیستم کنترلهای داخلی مالی.

حامد اسلامی

حامد اسلامی

مشاور مالیاتی

2 مشاوره موفق
امتیاز از 5

با بیش از 15 سال سابقه کار در شرکتهای مختلف بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری و تولیدی در حوزه مالی و مالیاتی. فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد در مقطع لیسانس و فوق لیسانس مدیریت اجرایی از دانشگاه استانبول. در حال حاضر دانشجوی ارشد حسابداری. هم اکنون مشاوره مالی و مالیاتی شرکتهای بازرگانی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی. شرکت واردات و صادراتی. شرکت بازرگانی و تولیدی مواد شیمیایی صنعتی.

احتمالا درگیر دادرسی مالیاتی هستید؟ یک مشاور مالیاتی می‌تواند این چالش را برای شما حل کند. تقریبا ماه آخر بهار که می‌رسد همه کسب و کارها یاد زمستان مالیاتی خود افتاده و به فکر کمک مشاوره مالیاتی می‌افتند تا چالش‌های پیش رو که در فصل ارائه اظهارنامه مالیاتی ممکن است برایشان پیش دهد را هموار کنند. چه بهتر که این رویه را برای تمام سال داشته باشیم تا در زمانی که همه دچار سردرگمی هستند، شما بتوانید بهترین تصمیمات را بگیرید.

خدمات مشاوره مالیاتی نورا یکی از چیزهایی است که می‌تواند همراه شما در این مسیر باشد. در قضیه مالیات، مشاور امور مالیاتی می‌تواند استرس‌های شما را کم کرده و آسودگی خاطر شما را افزایش دهد.

اهمیت استفاده از مشاوره مالیاتی

چه چیزی از این مهم‌تر که مشاوره مالیاتی می‌تواند مسیری را فراهم کند تا شما حداکثر منافع خود را حفظ کنید؟ واقعیت این است که مالیات دادن برای هیچ کسی خوشایند نیست و اگر قرار باشد از چَم و خَم آن هم آگاه نباشیم گاهی باید خیلی بیشتر از آن چیزی که در تصورتان بوده مالیات پرداخت کنید.

این موارد ممکن است شامل جریمه دیرکرد و موضوعات دیگری باشد که همین الان هم از آن‌ها خبر ندارید و وقتی پشت باجه مالیاتی قرار می‌گیرد تازه می‌فهمید اوضاع از چه قرار است!

تنها کسی که در این مواقع می‌تواند به کمک شما بیاید، یک مشاور مالیاتی باتجربه و خبره است تا وضعیت از این چیزی که هست، بدتر نشود.

به همین دلیل هزینه‌ای که بابت چند ساعت مشاوره مالیاتی پرداخت می‌کنید در مقایسه با آرامش و اطمینان خاطری که به دست می‌آورید، تقریبا چیزی نیست.

مشاوره برای دادرسی مالیاتی

یکی از پرچالش‌ترین موضوعات دادرسی مالیاتی است، بعد از اینکه شما اظهارنامه مالیاتی ارسال می‌کنید ممکن است به دلایلی، اظهارنامه شما [خوداظهاری درباره میزان مالیات] از سوی کارشناسان رد شود.

اینجا است که شما وارد پروسه دادرسی مالیاتی می‌شوید و باید ثابت کنید میزان مالیاتی که در اظهارنامه وارد کرده‌اید درست است. به راحتی با استفاده از کمک یک مشاور مالیاتی، می‌توانید این دادرسی مالیاتی را هم پشت بگذارید.

مشاور مالیاتی چه کمکی به شما می‌کند؟

مشاور مالیاتی به شما کمک می‌کند مسیر هزارتویی که احتمالا شما با هزار دردسر قرار است به پایان آن برسید را سرراست کند. علت آن هم مشخص است: چنین فردی اطلاعات کاملی از قوانین، مقررات و تبصره‌های پیچیده مالیاتی داشته و از پس کار خود بر می‌آید.

حتی چند ساعت مشاوره مالیاتی آنلاین یا تلفنی می‌تواند خیلی مسیر شما را کوتاه‌تر کند. این واقعیتی است که بسیاری از کسب و کارهایی که با ما سروکار دارند، ابراز کرده و از اینکه قبل از حادثه، مشاوره گرفته‌اند، اظهار خوشحالی کرده‌اند.

انواع مشاوره مالیاتی

شما می‌توانید از خدمات مشاوره مالیاتی نورا به چند شکل استفاده کنید:

  1. مشاوره مالیاتی آنلاین
  2. مشاوره مالیاتی تلفنی
  3. مشاوره مالیاتی حضوری

مشاوره مالیاتی آنلاین

در حالت آنلاین شما با استفاده از نرم افزارهای مختلفی که امکان ویدئوکال داشته باشند می‌توانید با مشاور مالیاتی خود ارتباط برقرار کنید. شاید نیاز باشد مشاور، اسنادی را ببیند که با استفاده از همین ابزارهای آنلاین امکان ارسال آن فراهم است.

مشاوره مالیاتی تلفنی

در این نوع مشاوره، مشاور با شما تماس برقرار کرده و سوالاتی که نیاز است شما پاسخ دهید را از شما پرسیده و بعد از آن می‌توانید از مشاوره وی بهره ببرید.

مشاوره مالیاتی حضوری

ممکن است بعد از مشاوره آنلاین یا تلفنی نیاز باشد که مشاور شما به صورت حضوری در دفتر شما حاضر شده و سندهای مالی و مالیاتی شما را بررسی کند. در این حالت ما در نورا شرایطی را فراهم کرده تا شما به صورت حضوری با مشاور ملاقات داشته باشید.

چرا خدمات مشاور مالیاتی نورا؟

نورا توانسته مجموعه‌ای از مشاوران مالیاتی باتجربه که برخی از آن‌ها سابقه 20 سال فعالیت در این زمینه را دارند گرد هم آورده تا کسب و کارها بتوانند از تجربیات آن‌ها استفاده کنند.

قطعا استفاده از تجربیات چنین افرادی بسیار با ارزش است و در این بلبشوی اقتصادی که دولت برای گرفتن مالیات از کسب و کارها، سخت‌گیری بیشتری اعمال می‌کند می‌تواند آرامش خاطر زیادی برای آن‌ها فراهم کند.

شما در نورا می‌توانید سوابق مشاوران را مطالعه کرده و با خیال راحت، مشاور مالیایت مد نظرتان را پیدا کرده و از مشاوره وی استفاده کنید.

تعرفه مشاوره مالیاتی چقدر است؟

تعرفه خدمات مشاوره مالیاتی به صورت دقیقه‌ای محاسبه شده اما موضوعاتی مثل سابقه و تجربه مشاور، ساعات مشاوره، آنلاین یا حضوری بودن مشاوره و غیره در این تعرفه تاثیرگذار است. مشاور مالیاتی در کنار شما است تا آسودگی خاطر را تجربه کنید و چالش‌هایی مثل دادرسی مالیاتی را پشت سر گذارید.

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044