Windows Version

نسخه ویندوز نرم افزار داشبورد مدیریتی نورا

نسخه ویندوز نرم افزار داشبورد مدیریتی نورا

تجربه‌ای بی‌نظیر از پیش بینی آینده مالی سازمان شما با داشبورد مدیریتی جریان نقدینگی

نورا یک داشبورد مدیریتی بر پایه شاخص جریان نقدینگی است که با استفاده از آن می‌توانید داده‌های مالی آینده خود را وارد کرده و بر پایه آن اقدام به تدوین استراتژی، تعیین اهداف، برنامه ریزی مالی، زمان‌بندی برای اجرای برنامه‌ها و مواردی از این قبیل کنید.

استفاده از شاخص‌های جریان نقدینگی به شما این امکان را می‌دهد تا بدانید در چه زمانی و با چه بودجه‌ای می‌توانید چه فعالیت‌هایی را انجام دهید.

اهمیت جریان نقدینگی برای فعالیت‌های سازمان

جریان نقدینگی پولی است که به سازمان شما وارد یا از آن خارج می‌شود. تقریبا یکی از شاخص‌های اصلی برای سرپا نگه داشتن هر سازمانی، برنامه ریزی برای این پول است. اگر سازمان شما نقدینگی کافی نداشته باشد، یعنی عملا هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید. از حقوق کارمندان گرفته تا پرداخت بیمه یا خرید تجهیزات و غیره همه وابسته به این است که شما نقدینگی کافی داشته باشید.

نرم افزار نورا این امکان را به شما می‌دهد تا ببینید چه زمانی نقدینگی شما مثبت و چه زمانی منفی است. این داده‌ها به صورت نمودارها و گراف‌هایی در اختیار شما قرار می‌گیرد و جزئیات هر پروژه را می‌توانید در آن مشاهده کنید.

دلایل استفاده از داشبورد مدیریت جریان نقدینگی

اکثر کسب و کارها دارای نرم افزارهای حسابداری هستند، نرم افزارهایی که گذشته مالی آن‌ها را ثبت و ضبط کرده و درباره «چه کرده‌ایم» سخن می‌گوید؛ اما برای آینده مالی کسب و کار یا «چه باید کرد»ها چه نرم افزاری وجود دارد؟

نورا این خلاء را با طراحی یک نرم افزار مبتنی بر شاخص‌های جریان نقدینگی و با رویکرد آینده نگاری پر کرده است.

به این ترتیب شما هر کاری که در آینده قرار است انجام دهید را در نرم افزار وارد می‌کنید. بیایید با هم یک تمرین عملی برای درک بهتر عملکرد نرم افزار انجام دهیم. فرض کنید می‌خواهیم تا یکسال دیگر کسب و کار خود را پیش بینی کنیم. تاریخ فرضی ما 10 مهر 1401 است:

1- ثبت هزینه‌ها در داشبورد

 • جمع حقوق ماهانه کارمندان (10 مهر 1401): 40 میلیون تومان
 • جمع بیمه کارمندان (10 مهر 1401) : 15 میلیون تومان
 • اجاره دفتر (10 مهر 1401): 7 میلیون تومان

جمع هزینه‌ها در تاریخ 10 مهر 1401: 62 میلیون تومان

2- ثبت هزینه‌ها در داشبورد

 • سررسید نقد شدن چک پروژه X از شرکت X (10 مهر 1401): 120 میلیون تومان
 • دریافت پیش پرداخت از پروژه X (10 مهر 1401): 40 میلیون تومان

جمع درآمدها در تاریخ 10 مهر 1401: 160 میلیون تومان

3- نتیجه روی گراف داشبورد

با توجه به دیتاهای بالا، شاخص جریان نقدینگی شما در این تاریخ مثبت 98 میلیون تومان است. به این ترتیب شما می‌دانید در این تاریخ می‌توانید برای خرید یک دستگاه ضروری که سازمان شما به آن نیاز دارد برنامه ریزی کنید یا می‌توانید هزینه‌های یک پروژه جدید را پرداخت کنید یا در یک مناقصه شرکت کنید و غیره.

چرا نرم افزار نورا؟

داشبورد مدیریت آینده نگار نورا، تنها نرم افزار موجود در ایران برای این کار است که با توجه به نیاز کسب و کارهای ایرانی طراحی شده و هیچ نمونه مشابه دیگری برای آن وجود ندارد.

از جمله قابلیت‌های این نرم افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سهل و آسان بودن کار با نرم افزار (پیچیدگی کار با نرم افزارهای حسابداری در داشبورد مدیریت نورا وجود ندارد)
 • امکان گزارش گیری لحظه به لحظه
 • ارائه گراف‌ها و نمودارهای مختلف برای پروژه‌ها، هزینه‌ها و درآمدها
 • امکان دریافت گزارش‌های بسیار پیچیده تنها با چند کلیک و ارائه به مدیران بالا دستی
 • امکان ایجاد دسترسی برای نقش‌های مختلف
 • ایجاد ارتباط با سایر کسب و کارهای مرتبط با حوزه کاری شما

دریافت نسخه ویندوز داشبورد مدیریت نورا

نورا در دو نسخه تحت وب و ویندوز عرضه شده است. نسخه ویندوز به صورت آفلاین بوده و در مقایسه با نسخه وب، دسترسی‌های شما محدودتر است. از طرفی از لحاظ بصری نیز تفاوت‌هایی بین این دو نسخه وجود دارد.

برای استفاده از تمامی امکانات این داشبورد مدیریت، شما می‌توانید از نسخه تحت وب استفاده کنید با این حال نسخه ویندوز نیز برای کسانی که می‌خواهند تجربه استفاده از این نرم افزار را داشته باشند مناسب است.

راهنمای دریافت نسخه ویندوز

1- فرم زیر را پر کنید تا امکان دانلود فایل نصبی برای شما فراهم شود.

2- فولدر را از حالت فشرده خارج کرده و فایل exe را اجرا کنید.

3- بعد از اجرا، یک شماره سریال اختصاصی برای شما نمایش داده خواهد شد، با ارسال این شماره به نورا، یک سریال نامبر دریافت خواهید کرد.

4- سریال نامبری که از طرف نورا برای شما ارسال شده را وارد کرده و دکمه اجرا را بزنید.

5- یوزرنیم و پسورد ارسالی از طرف نورا را وارد کرده تا به محیط برنامه ورود کنید. بدين ترتيب نسخه ويندوز براي 30 روز بصورت رايگان براي شما فعال می‌شود.
6- در پنجره بعدی نام كاربري را admin و كلمه عبور را 123 وارد کنید. بعد از ورود به برنامه، حتما رمز عبور خود را از قسمت تنظیمات تغییر دهید.
7- براي استفاده از نسخه پریمیوم پس از پایان دوره 30 روزه یا قبل از آن، با ارسال كد اختصاصی در بخش فعال‌سازی به نورا و پرداخت هزينه سرويس، از خدمات دائمی نرم افزار استفاده كنيد.

فرم دانلود نسخه ویندوز داشبورد مدیریت نورا

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044

برای دانلود نسخه ویندوز روی دکمه زیر کلیک کنید