لیست مشاوران: مشاوره کسب و کار

سید حامد حجت

سید حامد حجت

مشاور سئو و مشاور دیجیتال مارکتینگ

امتیاز از 5

من سید حامد حجت متخصص و مشاور سئو هستم. تدوین استراتژی سئو on-page و off-page و رشد ترافیک ارگانیک سایت در جهت فروش محصولات یا خدمات و برطرف کردن مشکلات تکنیکالی بخشی از فعالیت‌های من است. اگر شما هم نیاز به خدمات مشاوره سئو دارید، در کنار شما خواهم بود. در صورت تمایل نیز می‌توانید در سایت https://hamedhojjat.ir/ تمامی خدماتی که من ارائه می‌کنم را مشاهده کنید.

مهدی علینژاد

مهدی علینژاد

مشاوره مالی، مشاوره و کوچ کسب و کار

امتیاز از 5

مهدی علینژاد هستم، مشاور مالی وبیزینس کوچ. در زمینه های محاسبه وارزیابی قیمت تمام شده محصولات و خدمات و نیز عارضه یابی مالی و کسب وکار، مشکلات کسب وکار و همچنین در حوزه حسابرسی داخلی و نظارت مالی درخدمتتان خواهم بود.

شهرام موبد

شهرام موبد

بازاریابی و تبلیغات، رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال

امتیاز از 5

فارغ التحصیل MBA کسب و کار دیجیتال از دانشگاه تهران متخصص بازاریابی و تبلیغات، مشاور، پژوهشگر و منتور رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال با ۱۵ سال تجربه در صنعت بازاریابی و تبلیغات، می توانم به شما کمک کنم تا تجارت خود را از روش سنتی به رویکرد دیجیتال با صرفه جویی در هزینه و زمان هدایت کنید.

علی ملتی

علی ملتی

ایجاد و رشد و توسعه استارت آپ، سرمایه گذاری، کسب و کار دیجیتال

امتیاز از 5

دکترای اقتصاد و متخصص در سرمایه گذاری و اقتصاد کلان، 20 سال سابقه تدریس در دانشگاه، دارای مدرک MBA از دانشگاه تهران و متخصص در رشد و توسعه کسب و کار و استارت آپ های دیجیتالی؛ دارای مهارت در تحلیل و انتخاب سرمایه گذاری ها، تحلیل اقتصاد کلان و صنعت، کمک به طراحی مدل کسب و کار و طراحی ارزش پیشنهادی. یافتن راهکارهای مدیریتی برای حل چالشهای رشد و توسعه کسب و کارها و استارت آپ ها تا آمادگی آنها برای ارائه پیچ دک و جذب سرمایه. کمک و همفکری در توسعه کسب و کارهای سنتی و یافتن راهکارهای ممکن در ورود به دنیای دیجیتال.

هیچ کسب و کاری نیست که نیاز به مشاوره نداشته باشد، مشاوره کسب و کار برای همه بیزینس‌ها از خانگی و کوچک گرفته تا کسب و کارهای بزرگ یک امر ضروری است؛ مشاوره خوب می‌تواند مسیر کسب و کار شما را تعیین کند و در آینده چالش‌های پیش رو را کمتر کند.

اهمیت توجه به مشاوره کسب و کار

امروزه با پیچیده‌تر شدن کارها و زمینه‌های فعالیت، نمی‌توان از یک مدیر انتظار داشت «همه چیزدان» باشد، بلکه نیاز به افراد و مشاورانی است که در کنار او اهداف را شفاف، مسیر را تعیین و در چیدن استراتژی به مدیران کمک کنند.

چرا سایت مشاوره کسب و کار نورا؟

ما در نورا توانستیم با گزینش بهترین مشاوران کسب و کار، فضایی تخصصی فراهم آوریم تا مجموعه‌های مختلف بتوانند از توانمندی، تجربه و تخصص گروه مشاوران نورا بهترین بهره را ببرند. سایت مشاوره کسب و کار نورا محلی بر دو گروه است، هم کسانی که توانایی ارائه مشاوره دارند و هم کسانی که نیاز به مشاوره دارند.

اگر شما هم فکر می‌کنید می‌توانید در گروه مشاوران نورا قرار بگیرد، همین حالا با شماره‌های مندرج در قسمت تماس با ما، مشخصات خود را برای ما ارسال کنید.

مشاوره کسب و کار آنلاین با نورا

امروزه بسیاری از کسب و کارها به دلیل عدم پیش بینی دقیق مسیر پیش رو، دچار مشکلاتی می‌شوند که گاه جبران ناپذیر بوده و متاسفانه برخی از این کسب و کارها حتی به مرحله ورشکستگی می‌رسند، درحالی که می‌توان با کسانی که تجربه زیادی در این زمینه دارند مشورت کرد و چالش‌هایی که در آینده ممکن است ضررهای سختی به شما بزنند را شناسایی و برای آن‌ها راه حل داد این کاری است که مشاوران کسب و کار نورا می‌توانند برای شما انجام دهند.

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044