آینده کسب و کارت رو پیش بینی کن!

خدمات نرم افزار داشبورد مدیریتی نورا

ما در نورا چیکار می‌کنیم؟

کسب و کارهای کوچک و متوسط می‌توانند از خدمات نورا استفاده کرده و موفقیت خود را تضمین کنند، می‌دانید به چه صورت؟

  • با استفاده از نرم افزار داشبورد مدیریتی آنلاین نورا که یک داشبورد کامل است و در عین حال کار کردن با آن بسیار ساده است.
  • از طریق بهره گرفتن از مشاوره تیم مشاوران نورا به صورت آنلاین و تلفنی، به این ترتیب شما بهترین مشاوران را در کنار خود دارید.
  • با استفاده از علم مدیریت، شما با راهنمایی مشاور متخصص خود به بهترین و مناسب‌ترین مرکز علمی آموزشی معرفی شده و از تخفیف‌های گروهی بهره‌مند می‌شوید.

شبکه سازی و ارتباطات: کلیه حوزه‌های اصلی فعالیت به 20 گروه مجزا تقسیم‌بندی شده‌اند که ارتباط درون گروهی با پشتوانه بخش پشتیبانی نورا برای ارتباط بهتر و موثرتر واحدها انجام می‌شود.

همکاری در فروش نورا

از آنجایی که بهترین معرفی برای چنین محصول و خدماتی آن است که شخص استفاده کننده آنرا به جامعه مرتبط با خود معرفی کند، 5 درصد از هزینه درآمد حاصل از به اعتبار شرکت معرفی کننده افزوده خواهد شد.

این اعتبار در تمدید داشبورد مدیریت یا استفاده از خدمات بیشتر گروه مشاوره، مستهلک می‌گردد.

ارائه وام به کسب و کارها در نورا

نورا با علم برنامه ریزی بر پایه جریان نقدینگی به وجود آمده لذا در این راستا اقدام به تامین مالی و نقدینگی برای بنگاه‌های تحت حمات خود خواهیم کرد.

این صندوق با نام «صندوق پشتیبانی ریسک نقدی» تاسیس شده و متعلق به گروه مشاوره مدیریت نورا است. شیوه کار این صندوق به این صورت است که شرکت‌ها می‌توانند به میزان 80درصد از مبلغ خدمات خود را از صندوق برای مدت محدود و صرفا برای عبور از یک بحران کمبود نقدینگی وام قرض الحسنه بگیرند.

کارکرد این وام در مواقعی است که برنامه‌ریزی شرکت به دلیل کسری نقدینگی در یک بازه زمانی حداکثر 10 روزه با مشکل مواجه می‌شود. نورا عزم آن دارد که شرکت‌ها برای این چالش‌ها، برنامه مطلوب خود را تغییر ندهند.

با ما در ارتباط باشید

درخواست مشاوره رایگان

اگر می‌خواهید از سایر امکانات نرم افزار پیش بینی جریان نقدینگی نورا و همچنین نحوه خرید و قیمت آن بیشتر بدانید، همین حالا فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید، ما منتظر شما هستیم…
به بالای صفحه بردن