هجدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام شیراز

تاریخ نمایشگاه: 9 خرداد 1401
مدت نمایشگاه: چهار روز

هجدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام شیراز در حالی بعد از وقفه‌ای سه ساله از تاریخ نهم تا دوازدهم خردادماه برگزار شد که در این سال‌ها بسیاری از کسب و کارهای مرتبط با این حوزه توانسته بودند پیشرفت‌های چشمگیری داشته باشند.
این نمایشگاه با حضور شرکت‌های دانش بنیان در حوزه هوش مصنوعی، کسب و کارهای دیجیتال، کریپتوکارنسی و غیره در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار شد.
گروه مشاوره مدیریت نورا نیز با حضور در این نمایشگاه، به معرفی و ارائه نرم افزار جریان نقدینگی که به عنوان نخستین داشبورد مدیریت برنامه ریزی بر پایه جریان نقدینگی است، پرداخت.
بازدیدکنندگان و مسئولان از غرفه نورا، با امکانات و ویژگی‌های این نرم افزار آشنا شده و بسیاری از آن‌ها نسبت به استفاده از این داشبورد مدیریت ابراز علاقه کردند.
گفتنی است، نورا یک نرم افزار داشبورد مدیریتی بر پایه جریان نقدینگی است که با استفاده از آن می‌توان، آینده مالی بنگاه‌های اقتصادی را پیش بینی کرد.
در این نمایشگاه که از تاریخ نهم تا دوازدهم خردادماه برگزار شد، جلسات مختلفی بین مدیران گروه مشاوره مدیریت نورا و شرکت‌های دانش بنیان برگزار شد که نتایجی خوبی در بر داشت.

تصاویر نمایشگاه

اسکرول به بالا

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید.

پاسخگوی تماس شما خواهیم بود

02166476489 🔷 09124836040 🔷 09204836044